Misyon & Vizyon

CNC Metal işleme sektöründe faaliyet gösteren firmamız; Otomotiv, Beyaz Eşya, Makine imalat sektörlerinde faaliyet gösteren müşterilerine CNC teknolojisini kullanarak parça üretimi gerçekleştirmektedir.

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları destekleyen, çalışanlarına teknik ve davranışsal yetkinlikleri arttıracak eğitimler sağlayarak faaliyet alanlarını genişleten firmamız; Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini bütünleşik bir şekilde yönetiyor.

Çalışmalarımız sırasında Toplam Kalite Yönetim ilkelerini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması, İş süreçlerimizin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilmesi, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi sağlanmaktadır.

Hedefimiz; Sürekli iyileştirme yaklaşımını kullanarak iş güvenliği ve çevre bilinci ile tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak müşteri beklentilerini karşılamak, güvenilir ürünler ile satış sonrası ürün ve müşteri memnuniyetini sağlayarak tercih edilen tedarikçiler arasında olmaktır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Hassas parçalar konusundaki uzmanlığımız ve sunduğumuz alternatif çözümler

Konusunda uzman ve deneyimli bir ekibe sahip olan firmamız otomotiv yedek parça, hidrolik parçaları, makine yedek parçaları, fren sistemleri, bağlantı elemanları ve birçok hassas işlenmiş parça konusunda uzun yıllar tecrübe ve deneyim edinmiştir. Yetkin personellerimiz, belirli müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanmış sürece değer katma felsefesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır.

Her daim Müşteri memnuniyeti ve uluslararası standartlara uyma konusundaki taahhüdümüz, uzun yıllar süren müşteri-tedarikçi ilişkilerinde büyüyerek gelişmemize sebep olmuştur.

Yenilikçi ve sürekli gelişime inanan ekibimiz, karmaşık parçaları yüksek kalitede, hızlı ve uygun maliyetle imalatını gerçekleştirmemize olanak tanır ve bir numune yada teknik resimden başka bir şey gerektirmez.

Bu Sayfayı Paylaşın, Paylaşmak istediğiniz Platformunuzu Seçin!