Hakkımızda

Firmamız 1985 Yılında İstanbul’da kurulmuş olup Talaşlı İmalat Yöntemi ile Metal İşleme alanında 38 Yıllık Tecrübesi ile ön plana çıkmaktadır.

Ortalama 13 Yıllık tecrübeye sahip 43 personeli ile yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ile fark yaratan firmamız, gelirlerinin %65’ini üretim ve insan kaynağı yatırımına çevirmiştir.

Sürekli gelişmeyi hedef gören organizasyonumuz 2023 Yılında İstanbul Silivri’de bulunan 6400 m² üretim alanına sahip yeni tesisine taşınmıştır.

Yeni tesisini iş güvenliği ve çevre bilinci ile faaliyete geçiren firmamız, çevre dostu bir üretim tesisi oluşturmak için çalışmaktadır.

Yönetim felsefemizi, Toplam Kalite Yönetim İlkeleri ile şekillendirerek tüm süreçlerimizde ulusal ve uluslararası standartlara uymayı ilke edinmiş bulunuyoruz.

Firmamız ISO9001-ISO14001-ISO45001 Belgeleri ile standartlara uyduğunu belgelendirirken IATF16949 çalışmaların sürdürmektedir.

Sektör deneyimimizi, Otomotiv, Beyaz Eşya ve Makine İmalat sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizi memnuniyeti ile taçlandırmaktayız.

Özellikle yüksek mukavemetli çeliklerle, Alaşım ve Otomat çeliklerinin işlenmesi konusunda uzmanlaşan firmamız Bakır, Pirinç, Alüminyum gibi birçok metali ustalıkla işleyebilecek makine parkuruna sahiptir.

Organizasyon Şeması

Makine Parkuru

Ölçüm Ekipmanları

Sertifikalar